Ga terug
Partner

21 mei 2019

Lifestyle

Klokken en Klepels: neem een kijkje in de kerk!

Op 10 juni zetten kerken in gemeente Oss hun deuren open Iedere kern en grote wijk in onze gemeente heeft er één: een kerk. Meestal het middelpunt, vaak niet te missen door de grote hoogte. Benieuwd hoe de kerken in gemeente Oss er van binnen uitzien? Kom dan op Tweede Pinksterdag, 10 juni, een kijkje nemen. Dan is het Open Kerkendag! Kerken in onze gemeente zetten hun deuren voor u open! Roofvogelshow en exposities Voor 10 juni staan er mooie activiteiten op het programma met als thema: Klokken en Klepels. Van 11.00 tot 17.00 uur kunt in en rond de kerkgebouwen in Oss terecht en een kijkje nemen. Voor jong en oud is er wat te doen: -        Het Maasmeandertreintje rijdt gratis tussen Megen en Ravenstein. Het treintje stopt bij verschillende kernen waar de gids publiek informeert over de kerken en kapellen. -        Er zijn rondleidingen door gidsen, wandel- en fietsroutes, (foto), exposities, een roofvogelshow, orgelconcert en een poëziepodium. Kortom, voor ieder wat wils. -        Een aantal horecagelegenheden in het Osse centrum serveren wat lekkers, geïnspireerd door het thema ‘Klokken en Klepels’. Samenwerken VVV Noordoost-Brabant organiseert de Open Kerkendag in opdracht van de gemeente Oss. Daarvoor werken VVV en gemeente samen met de kerkbesturen, culturele instellingen en ondernemers. Bent u ondernemer, kunstenaar of heeft u een leuke activiteit die aansluit bij de Open Kerkendag of bij het thema Klokken en Klepels? Laat het ons weten en kijk voor meer informatie op www.openkerkendagoss.nl. Daar staat ook het programma op wat we iedere dag weer uitbreiden!

Gerelateerd