Ga terug

5 juni 2019

Vierde wijkagent voor Steenbergen

Op dinsdag 4 juni heeft burgemeester Van den Belt kennisgemaakt met onze nieuwe wijkagent Jesse Smidt. Vanaf deze maand is hij te vinden in onze gemeente en werkt hij er hard aan om Steenbergen veilig en leefbaar te houden. Zijn ervaring heeft hij opgedaan in Bergen op Zoom waar hij tot voorkort als waarnemend wijkagent op de Bergse Plaat actief was. Samen met collega-wijkagent Jack Ambags gaat hij nu vol enthousiasme aan de slag in onze gemeente. Tijdens de kennismaking vertelt Jesse waar hij voor staat en wat hij belangrijk vindt: “Je zult me meestal op de fiets door Steenbergen zien rijden, want daardoor ben ik makkelijk aanspreekbaar voor jong en oud. En zo krijg ik goed mee wat er echt in de wijken speelt en leeft. Ik wil vooral met inwoners praten als het goed gaat en er niets aan de hand is. Niet alleen problemen oplossen, maar ze vooral ook voorkomen. Mijn aandacht gaat ook uit naar jeugd en jongeren in Steenbergen. Het contact met deze groep vind ik erg belangrijk, zodat ze me niet alleen maar kennen, maar vooral ook vertrouwen. Daarnaast zal ik ook zichtbaar aanwezig zijn tijdens evenementen en rondom uitgaansgelegenheden in Steenbergen.” Vierde wijkagent In juni 2018 maakte het kabinet bekend dat er in Nederland 780 wijkagenten bij komen. Op nadrukkelijk verzoek van onze burgemeester, die zich al lange tijd hard maakt voor een extra agent, is nu de vierde wijkagent voor onze gemeente aangesteld. “Met ruim 25.000 inwoners is de versterking van het huidige team geen overbodige luxe. We gaan het viertal wijkagenten zo goed mogelijk inzetten voor hun taken in de wijk. Ze hebben een groot netwerk en zijn de ogen en oren in de wijk. Het vroegtijdig oppakken en doorzetten van signalen vind ik erg belangrijk, omdat dit veel invloed heeft op het veiligheidsgevoel van onze inwoners”, aldus burgemeester Van den Belt. Jesse is te bereiken via het telefoonnummer 0900-8844 of via e-mail: Jesse.smidt@politie.nl De wijkagenten van de gemeente Steenbergen zijn te volgen via twitter en instagram

Gerelateerd