Ga terug

6 november 2017

Sport

The number one in business!

The number one in business! New Heroes Basketball is booming! Op de vooravond van een nieuw seizoen ziet het er goed uit voor de recordkampioen. Met onder andere Bundesliga coach van het jaar Silvano Poropat, international Oudendag, publiekslieveling in de dop Sherrill, scherpschutter Miklusak, floor leader Marshall en atletische power forward Carey is er een team samengesteld dat de Maaspoort geheid op z’n kop gaat zetten. Ook commercieel groeit de club als kool. Sinds de overname door Bob van Oosterhout en Jos Frederiks waait er een nieuwe wind en de resultaten zijn zichtbaar. Met online trainer New Heroes is een prachtige hoofdsponsor gevonden, de businessclub kende maar liefst een groei van 65 leden en mag zich het snelst groeiende zakelijke netwerk van Midden-Brabant noemen. De club is niet alleen sportief, maar ook zeker zakelijk hard op weg de absolute top te bereiken. Jeugdliefde Voor Bob van Oosterhout maakt de overname van de basketballclub de cirkel rond. De succesvolle sportmarketeer startte zijn carrière bij de Bossche basketballclub. Hij fungeerde drie en een halfjaar als manager om vervolgens sportmarketingbureau Triple Double op te richten. Het in Eindhoven gevestigde bureau is vandaag de dag marktleider, beschikt over een team van 50+ sportmarketeers en bedient klanten als ING, Philips en NN. Van Oosterhout is gedreven om zijn basketball-jeugdliefde in volle glorie te herstellen en terug te brengen aan de nationale top. Hij vertelt als volgt over zijn missie: “Wij willen opnieuw de nummer één van Nederland worden. Natuurlijk horen daar landstitels, bekeroverwinningen en Europese avonturen bij. Maar niet alleen op sportief vlak, ook alles hieromheen moet naar een hoger niveau. Al vanaf het eerste moment moeten bezoekers weggeblazen worden. Dit begint bij de entree, maar ook de halftime show en de Maaspoort zelf krijgen een facelift. In alles is We Entertain People ons credo_._ Hierin is de NBA de maatstaaf. We willen ons niet beperken tot Nederland. Elke dag moeten we beter worden en dat zonder grenzen te stellen.” Sportief en zakelijk succes Een van de belangrijkste speerpunten van New Heroes Basketball is het zakelijke platform. Met de overname van de club is historie geschreven. Zelden kwam het in de Nederlandse sport voor dat een club op een dergelijke professionele en commerciële wijze door een ondernemer wordt gerund. “In Amerika is dit de normaalste zaak van de wereld. Daar nemen ondernemers sportorganisaties over en runnen deze op een professionele en bedrijfsmatige manier.” Aldus van Oosterhout. De ondernemer heeft dit voor de basketballclub ook voor ogen. Zo nam hij vier fulltimers aan die verantwoordelijk worden voor marketing, operations en business. Zo worden de sponsoren en businessclub leden fulltime en professioneel 24/7 bediend. Upgrade businessclub Net zoals de gehele organisatie kreeg de businessclub een enorme upgrade. Businessclubmanager Omar ter Mors vertelt enthousiast: “Met een uitgebalanceerd programma bieden we onze leden waar voor hun geld. We hebben een goede balans gevonden tussen basketball en business. We koppelen leden aan elkaar om tot zaken te komen, organiseren inspiratie-events met topsprekers als Toon Gerbrand & Marc Lammers en gaan dit seizoen zelfs naar Amerika om de NBA te bezoeken.” Ter Mors vertelt verder over hoe de businessclub gerund wordt: “Hoewel het ledenaantal flink groeit, blijft de verbondenheid groot. We hebben dagelijks persoonlijk contact met de leden en zijn non-stop bezig ze te verrassen. Denk bijvoorbeeld aan een professionele basketballtraining onder bezielende leiding van hoofdcoach Poropat en de voltallige selectie. Ook ontwikkelen we nieuwe formats zoals de Baseline Club waar jonge ondernemers op een laagdrempelige wijze toe kunnen treden. Onze zakelijke familie groeit met de week en dat geeft enorm veel energie!” Welkom in de Maaspoort Tot slot heeft Bob van Oosterhout een uitnodiging in petto: “Voor basketballiefhebbers klinkt dit vreemd in de oren, maar wij zien onszelf als het best bewaarde geheim van Den Bosch en omstreken. Komend seizoen willen wij daarom zo veel mogelijk nieuwe mensen in onze thuishaven de Maaspoort ontvangen. En dit geldt natuurlijk ook voor ondernemers. Dus voor iedereen die onze club, businessclub en sponsorgroep wilt ontmoeten staan de deuren wijd open. New Heroes Basketball is een show die je niet wilt missen!”   Wilt u ook eens kennismaken met New Heroes Basketball en haar businessclub? Neem dan contact op met Omar ter Mors via 06 – 53 91 55 73  of otermors@newheroesbasketball.com.

Gerelateerd