Ga terug

Strategisch adviseur Marketing & Communicatie (ca. 0,8 fte)

Wegens toenemende drukte, mooie plannen en prachtige projecten is de afdeling Marketing en Communicatie van het Summa College op zoek naar een Strategisch adviseur Marketing & Communicatie (ca. 0,8 fte) die ons team komt versterken. Het gaat vooralsnog om een tijdelijke functie tot in ieder geval maart 2019. Onze adviseurs vormen de schakel tussen de afdeling M&C en de scholen van het Summa College. Zij ondersteunen de scholen (proactief) bij hun marketing- en communicatievraagstukken. Daarnaast spelen zij een belangrijke rol bij (corporate) projecten. Voorbeelden van actuele projecten zijn het Festival for Creative Crafts, de ontwikkeling van een communicatiestrategie voor Leven Lang Ontwikkelen en het in kaart brengen en optimaliseren van klantreizen. Wie zoeken wij? Een ervaren, zelfstandige en stevige adviseur die van aanpakken weet. Communicatieopleiding op minimaal hbo-niveau. Met een goed ontwikkeld strategisch inzicht, kennis van actuele ontwikkelingen op ons vakgebied. Een volwaardige, gezond kritische gesprekspartner voor het management. En voor ons een fijne collega. Wie zijn wij? Wij zijn een hecht, gemotiveerd en enthousiast team dat volop in beweging is. Onze afdeling bestaat uit 3 eenheden: het Infopunt (voorlichting en studieadvies), een (web)redactie en een team adviseurs. In totaal zijn er 14 collega’s werkzaam op onze afdeling. Wat bieden we je? Een salaris volgens Cao Bve schaal 10 (maximaal € 4.019,-,- bruto per maand bij een fulltime aanstelling). Je ontvangt een tijdelijk contract. Zzp-constructie is eventueel bespreekbaar. Geïnteresseerd? Laat het ons weten. Mail je cv en korte motivatie naar Elise van Rijsoort, hoofd M&C: e.vanrijsoort@summacollege.nl. Let op: je sollicitatie wordt pas behandeld vanaf 13 augustus! Heb je vragen? Neem dan contact op met Ingrid Rood (06 51266749) of Bennie Krol (06 18347919), beiden adviseurs M&C. Meer weten over het Summa College? Kijk op www.summacollege.nl Vacaturenummer / Vacaturemelding