Ga terug

Creatieve en ondernemende visual storyteller (ca 0,8 fte)

De webredactie van het Summa College heeft veel werk, bruist van de ideeën en timmert hard aan de weg. En daar kunnen we wel wat hulp bij gebruiken. Daarom zijn we op zoek naar een: Creatieve en ondernemende visual storyteller (ca 0,8 fte) die ons in ieder geval tot maart 2019 komt versterken. Wie zoeken wij? Op creatieve en beeldende wijze bied je ondersteuning aan het studiekeuzeproces van vmbo- leerlingen en wervingscampagnes. Jij bent een echte creatieveling én aanpakker. Je creëert content voor onder andere onze website en social media-kanalen. Je beschikt over uitstekende audiovisuele skills. Portretvideo’s, testimonials, vlogs, gifjes, cinemagraphs... jij draait je hand er niet voor om. Je werkt overwegend voor een jongerendoelgroep. Het is belangrijk dat je affiniteit hebt met hun belevingswereld en communicatiemiddelen. Maar we bedienen ook andere doelgroepen zoals ouders en bedrijven. De focus ligt op video, maar je bent ook in staat (korte) teksten te schrijven en het juiste kiekje voor Instagram te schieten. Je speelt graag in op de actualiteit en bent niet bang om gewoon uit te proberen. Je bent proactief, ondernemend en hebt een hoge productiesnelheid. Jij weet wanneer een verhaal potentie heeft en welke vorm er het beste bij past. Wie zijn wij? Onze webredactie bestaat uit 4 personen. Wij maken deel uit van de afdeling Marketing & Communicatie, een hecht, gemotiveerd en enthousiast team dat volop in beweging is. Onze afdeling bestaat uit 3 eenheden: het Infopunt (voorlichting en studieadvies), een webredactie en een team adviseurs. In totaal zijn er 14 collega’s werkzaam op onze afdeling. Wat bieden we je? Een salaris volgens Cao Bve schaal 9 (maximaal € 3.610,- bruto per maand bij een fulltime aanstelling). Je ontvangt een tijdelijk contract. Zzp-constructie is eventueel bespreekbaar. Geïnteresseerd? Laat dan snel iets van je horen. Mail je cv, korte motivatie en zelfgemaakte videoproducties naar Doortje Cornelissen, webredacteur en woordvoerder: d.cornelissen@summacollege.nl. Heb je vragen? Dan kun je Doortje van dinsdag t/m vrijdag bellen via 06 462 173 90. In verband met Pagina: 1 van 2 vakantie is zij tot 24 juli te bereiken. Daarna kun je vanaf 13 augustus terecht bij Elise van Rijsoort, hoofd Marketing en Communicatie via 06 317 703 11. Let op: je sollicitatie zal pas vanaf 22 augustus in behandeling worden genomen. Meer weten over het Summa College? Kijk op www.summacollege.nl Pagina: 2 van 2